Producenci
Szafa uchylna z lustrem i lamelami NERI 103 cm
Opis
Szafa z lamelami NERI 103 cm
W skład kolekcji NERI wchodzą trzy szafy o różnych rozmiarach. Najmniejszy egzemplarz mierzy 103 cm szerokości. To idealne rozwiązanie do sypialni, garderoby czy przedpokoju. Model ten wykonano z płyty laminowanej o grubości 16 mm, co zapewnia trwałość i odporność na zarysowania. Obrzeża wykończone są materiałem ABS, który chroni krawędzie przed uszkodzeniami mechanicznymi.
Front zdobi osiem lameli dostępnych w dwóch popularnych odcieniach. Model ten znajdziesz u nas w wersji z lustrem na drzwiach lub bez. Szafa zawiera drążek na wieszaki umożliwiający przechowywanie odzieży wiszącej.Dodatkowo, dwie pojemne szuflady na drobniejsze przedmioty i bieliznę oraz cztery półki z możliwością regulacji wysokości. Tak zaprojektowane wnętrze pozwoli na wygodne przechowywanie ubrań oraz modowych dodatków.
Szafa NERI to połączenie nowoczesnego designu z wysoką funkcjonalnością, którą pokochają osoby ceniące estetykę oraz praktyczność w aranżacji wnętrz.
Dostępne wybarwienia:
- biały+biały
- czarny+czarny
Dostępne wybarwienia lameli:
- wotan
Wymiary:
- wysokość: 200 cm
- szerokość: 102 cm
- głębokość: 51 cm
Wykonanie:
- płyta laminowana 16 mm
- 8 sztuk lameli - wymiary lameli 18 x 16 mm
- 3 uchwyty z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym
- prowadnice kulkowe pełnego wysuwu SVS H-45mm L-400mm
- cichy domyk w zawiasach
- opcja z lustrem lub bez lustra
- drążek na wieszaki
- dwie szuflady
- cztery półki
- możliwość regulacji wysokości półek
- wykończone obrzeżem ABS
W skład zestawu wchodzą: korpus/wnętrze szafy, półki, drążek meblowy, zestaw montażowy, fronty z płyty lub z płyty + szkła/ lustra + lamele.
UWAGA !
Szafa pakowana jest w paczki, zabezpieczona styropianem oraz kartonem pięciowarstwowym wraz z instrukcją samodzielnego montażu.
W trakcie procesu zakupowego (pole: Uwagi) proszę podać preferowaną kolorystykę szafy.
Koszt dostawy: 120 zł
Gwarancja 24 miesiące !
PRZYKŁADOWA ARANŻACJA
korpus - biały/ front - biały/ lamele - wotan

WYMIARY:
PAKOWANIE SZAFY 102 CM:
1/3 -195x60x6cm - 30 kg
2/3 - 205x61x6,5cm- 40 kg
3/3 - 107x61x8cm- 30 kg
Powiązane kategorie:
Szafy, Szafy przesuwne, Szafy z lustrem, Kontenerki, Meble z lamelami, Szafy uchylne
Dane techniczne
| Szerokość mebla | 103 cm |
| Wysokość mebla | 200 cm |
| Głębokość mebla | 51 cm |
| Typ drzwi | Uchylne |
| Ilość drzwi | Dwudrzwiowa |
| Wykończenie | Mat |
| Grubość płyty | 16 mm |
| Lustro | Tak |
| Drążek | Tak w zestawie |
| Półki | Tak w zestawie |
| Szuflady | Nie |
| Szuflady i kontenerki | W zestawie |
| Cichy domyk | W zestawie |
| Wniesienie | Dodatkowa opcja |
