Producenci
Szafa przesuwna biała z lustrem 250 cm LAMBI VI
Opis
Szafa przesuwna 250 cm biała z lustrem LAMBI VI
Szafa LAMBI to nowoczesny mebel, stworzony z myślą o funkcjonalności i elegancji. Jej minimalistyczny design, wykończony w białym kolorze, z subtelnymi złotymi akcentami, doskonale wpasuje się w każde nowoczesne wnętrze. Dzięki przesuwnym drzwiom korzystanie z szafy jest niezwykle wygodne nawet w mniejszych pomieszczeniach.
Szafa przesuwna do garderoby LAMBI, dostępna jest w dwóch wersjach: z lustrem oraz bez, co pozwala dostosować ją do indywidualnych potrzeb i aranżacji wnętrza. W pozostałych ofertach znajdziesz model bez lustra. Tafla szkła, umieszczona na środkowym panelu nie tylko optycznie powiększa przestrzeń, ale również pełni praktyczną funkcję – idealną do codziennego użytku.
Model LAMBI dostępny jest również w kilku wersjach kolorystycznych - w pozostałych ofertach. Dopasuj szafę do swoich potrzeb, wybierając również z dwóch wersji korpusu - biały mat i czarny mat. Stwórz nowoczesne i przytulne wnętrze.
Dostępna kolorystyka:
- biały mat
Wymiary:
- szerokość: 250 cm
- wysokość: 215 cm
- głębokość: 58 cm
Wykonanie:
- płyta laminowana 16mm
- okleina PCV
- prowadnice aluminiowe Sevroll
- wersja z lustrem lub bez
- uchwyt w formie listwy aluminiowej (kolor złoty)
- ozdobne listwy w kolorze złotym
- drążek do wieszania + półki
- pełna kolorystyka: kaszmir / czarny mat / biały mat
Uwaga !
Meble zapakowane w paczki, wraz z instrukcją samodzielnego montażu.
Koszt dostawy: 210 zł
Gwarancja 24 miesiące
PRZYKŁADOWA ARANŻACJA

WNĘTRZE:
PAKOWANIE:
1/4 221x64x9 - 57 kg
2/4 254x64x7 - 58 kg
3/4 206x89x7 - 42 kg
4/4 206x89x4 - 30 kg
Powiązane kategorie:
Szafy, Pokój dzienny, Meble do przedpokoju, Szafy młodzieżowe
Dane techniczne
| Szerokość mebla | 250 cm |
| Wysokość mebla | 215 cm |
| Głębokość mebla | 58 cm |
| Typ drzwi | Przesuwne |
| Ilość drzwi | Trzydrzwiowa |
| Wykończenie | Mat |
| Grubość płyty | 16 mm |
| Lustro | Tak |
| Drążek | Tak w zestawie |
| Półki | Tak w zestawie |
| Szuflady | Nie |
| Wniesienie | Dodatkowa opcja |
