Producenci
Szafa przesuwna szeroka z lamelami Lamelis 250 cm
Opis
Szafa szeroka z lustrem i lamelami LAMELIS 250 cm
Szafa dwudrzwiowa Lamelis o szerokości 250 cm to elegancki i praktyczny mebel. Idealnie wpasuje się w pomieszczenia o większym metrażu. Środkowe drzwi szafy wyposażone są w duże lustro, które nie tylko dodaje jej nowoczesnego charakteru, ale również optycznie powiększa przestrzeń. Boczne drzwi ozdobione są 13 lamelami na każdej stronie. Korpus oraz front jest dostępny w czterech kolorach, co pozwala na łatwe dopasowanie do aranżacji wnętrza.
Wnętrze szafy skrywa bogate wyposażenie. Po bokach znajdują się półki, a w środkowej części drążki na ubrania, co zapewnia wygodne i praktyczne przechowywanie odzieży. Materiałem budulcowym jest niezawodna płyta laminowana o grubości 16 mm. Dodatkowo znajdziesz tutaj prowadnice firmy LAGUNA, ułożyskowane kółka typu FAST, aluminiowe rączki oraz szereg dodatków takich jak: oświetlenie led, dodatków półki i drążki oraz kontenerek.
Dostępne wybarwienia:
- dąb craft złoty k003
- sonoma
- biały
- czarny

Dostępne wybarwienia lameli:
- wotan
Wymiary:
- wysokość: 215 cm
- szerokość: 250 cm
- głębokość: 61 cm
Wykonanie:
- płyta laminowana 16 mm
- aluminiowe prowadnice firmy LAGUNA
- kółka ułożyskowane typu FAST
- aluminiowe rączki na brzegach frontów
- 18 sztuk lameli
- lustro na froncie
W skład zestawu wchodzą: korpus/wnętrze szafy, półki, drążek meblowy, zestaw montażowy, fronty z płyty lub z płyty + szkła/ lustra + lamele.
Opcje dodatkowe:
Do szafy można dodatkowo dokupić:
- cichodomykacz frontu
- LED biały
- LED kolorowy
- kontenerek z dwiema szufladami
UWAGA !
Szafa pakowana jest w paczki, zabezpieczona styropianem oraz kartonem pięciowarstwowym wraz z instrukcją samodzielnego montażu.
W trakcie procesu zakupowego (pole: Uwagi) proszę podać preferowaną kolorystykę szafy.
Koszt dostawy: 200 zł
Gwarancja 24 miesiące !
PRZYKŁADOWE ARANŻACJA
korpus - biały / front- biały / lamele - wotan

korpus - biały / front- czarny / lamele - białe

korpus - czarny / front - czarny / lamele - wotan

korpus - dąb craft złoty / front - czarny / lamele - wotan

WNĘTRZE SZAFY 250 CM:

PAKOWANIE SZAFY 250 CM:
1/5 - 205x75x6cm - 40/50 kg
2/5 - 205x100x3cm - 20/30 kg
3/5 - 215x61x6,5cm- 57 kg
4/5 - 250x61x5cm - 50 kg
5/5 - 75x50x10cm - 20 kg
Powiązane kategorie:
Szafy, Szafy przesuwne, Szafy z lustrem, Kontenerki, Meble z lamelami, Stolik kawowy RUBI
Dane techniczne
| Szerokość mebla | 250 cm |
| Wysokość mebla | 215 cm |
| Głębokość mebla | 61 cm |
| Typ drzwi | Przesuwne |
| Ilość drzwi | Dwudrzwiowa |
| Wykończenie | Mat |
| Grubość płyty | 16 mm |
| Lustro | Tak |
| Drążek | Tak w zestawie |
| Półki | Tak w zestawie |
| Szuflady | Nie |
| Szuflady i kontenerki | Dodatkowa opcja |
| Oświetlenie LED | Dodatkowa opcja |
| Cichy domyk | Dodatkowa opcja |
| Wniesienie | Dodatkowa opcja |
