Producenci
Szafa szeroka bez lustra z lamelami Lamelis 200 cm
Opis
Szafa przesuwna z lamelami LAMELIS 200 cm
Lamelis to model szafy przesuwnej o szerokości 200 cm. Jest on eleganckim i praktycznym dodatkiem, który doskonale sprawdzi się w nowoczesnym wnętrzu. Jedne drzwi szafy zdobi 18 lameli. Korpus oraz front szafy znajdziesz u nas w czterech kolorach, co umożliwia łatwe jej dopasowanie do różnych aranżacji wnętrz.
Wnętrze szafy zostało zaprojektowane z myślą o maksymalnej funkcjonalności, oferując półki i drążek na ubrania. Wykonana z płyty laminowanej o grubości 16 mm, szafa cechuje się trwałością i odpornością na codzienne użytkowanie. Prowadnice firmy LAGUNA oraz ułożyskowane kółka typu FAST, zapewnia płynne i ciche otwieranie drzwi. Dla większej wygody użytkowania, do szafy można dokupić szereg dodatkowych akcesoriów: drążek z mocowaniem, cichodomykacz frontu, półkę, białe oświetlenie LED, kolorowe oświetlenie LED oraz kontenerek.
Dostępne wybarwienia:
- dąb craft złoty k003
- sonoma
- biały
- czarny

Dostępne wybarwienia lameli:
- wotan
Wymiary:
- wysokość: 215 cm
- szerokość: 200 cm
- głębokość: 61 cm
Wykonanie:
- płyta laminowana 16 mm
- aluminiowe prowadnice firmy LAGUNA
- kółka ułożyskowane typu FAST
- aluminiowe rączki na brzegach frontów
- 18 sztuk lameli
W skład zestawu wchodzą: korpus/wnętrze szafy, półki, drążek meblowy, zestaw montażowy, fronty z płyty lub z płyty + szkła/ lustra + lamele.
Opcje dodatkowe:
Do szafy można dodatkowo dokupić:
- cichodomykacz frontu
- LED biały
- LED kolorowy
- kontenerek z dwiema szufladami
UWAGA !
Szafa pakowana jest w paczki, zabezpieczona styropianem oraz kartonem pięciowarstwowym wraz z instrukcją samodzielnego montażu.
W trakcie procesu zakupowego (pole: Uwagi) proszę podać preferowaną kolorystykę szafy.
Koszt dostawy: 200 zł
Gwarancja 24 miesiące !
PRZYKŁADOWE ARANŻACJA
korpus - biały / front- biały / lamele - wotan

korpus - czarny / front - czarny / lamele - wotan

korpus - dąb craft złoty / front - czarny / lamele - wotan

WNĘTRZE SZAFY 200 CM:

PAKOWANIE SZAFY 200 CM:
1/4-205x100x3cm - 30/40 kg
2/4 - 205x100x3cm - 30/40 kg
3/4-205x61x6,5cm - 50 kg
4/4-200x61x8cm - 57 kg
Powiązane kategorie:
Szafy, Szafy przesuwne, Szafy z lustrem, Kontenerki, Meble z lamelami, Stolik kawowy RUBI
Dane techniczne
| Szerokość mebla | 200 cm |
| Wysokość mebla | 215 cm |
| Głębokość mebla | 61 cm |
| Typ drzwi | Przesuwne |
| Ilość drzwi | Dwudrzwiowa |
| Wykończenie | Mat |
| Grubość płyty | 16 mm |
| Lustro | Nie |
| Drążek | Tak w zestawie |
| Półki | Tak w zestawie |
| Szuflady | Nie |
| Szuflady i kontenerki | Dodatkowa opcja |
| Oświetlenie LED | Dodatkowa opcja |
| Cichy domyk | Dodatkowa opcja |
| Wniesienie | Dodatkowa opcja |
