Producenci
Szafa przesuwna z lustrem Lamelis 120 cm
Opis
Szafa z lustrem z Lamelami LAMELIS 120 cm
Szafy Lamelis stanowią to połączenie nowoczesnego designu z praktycznością. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących styl, funkcjonalność i wysoką jakość w jednym. Lustro na froncie dodaje jej elegancji i optycznie powiększa przestrzeń, a szeroki wybór kolorów płyty i lameli pozwala na stworzenie harmonijnej i stylowej aranżacji wnętrza.
Lamelis to szafa przesuwna o szerokości 120 cm. Stanowi ona eleganckie i funkcjonalne rozwiązanie do każdego wnętrza. Wykonano ją z płyty laminowanej o grubości 16 mm, co sprawia, że szafa jest wytrzymała i łatwa w utrzymaniu czystości. Wyposażona jest w aluminiowe prowadnice firmy LAGUNA, które zapewniają płynne i ciche przesuwanie drzwi. Dodatkowo ułożyskowane kółka typu FAST oraz aluminiowe rączki umieszczone na brzegach frontów dodają nowoczesnego wyglądu i wygody użytkowania.
Dostępne wybarwienia:
- dąb craft złoty k003
- sonoma
- biały
- czarny

Dostępne wybarwienia lameli:
- wotan
Wymiary:
- wysokość: 215 cm
- szerokość: 120 cm
- głębokość: 61 cm
Wykonanie:
- płyta laminowana 16 mm
- aluminiowe prowadnice firmy LAGUNA
- kółka ułożyskowane typu FAST
- aluminiowe rączki na brzegach frontów
- 10 sztuk lameli
- lustro na froncie
W skład zestawu wchodzą: korpus/wnętrze szafy, półki, drążek meblowy, zestaw montażowy, fronty z płyty lub z płyty + szkła/ lustra + lamele.
Opcje dodatkowe:
Do szafy można dodatkowo dokupić:
- cichodomykacz frontu
- LED biały
- LED kolorowy
- kontenerek z dwiema szufladami
UWAGA !
Szafa pakowana jest w paczki, zabezpieczona styropianem oraz kartonem pięciowarstwowym wraz z instrukcją samodzielnego montażu.
W trakcie procesu zakupowego (pole: Uwagi) proszę podać preferowaną kolorystykę szafy.
Koszt dostawy: 140 zł
Gwarancja 24 miesiące !
PRZYKŁADOWE ARANŻACJA
korpus - biały / front- biały / lamele - wotan

korpus - czarny / front - czarny / lamele - wotan
korpus - dąb craft złoty / front - czarny / lamele - wotan
WNĘTRZE SZAFY 120 CM:

PAKOWANIE SZAFY 120 CM:
1/3-205x60x6cm - 40/50 kg
2/3-215x61x6,5cm - 50 kg
3/3-150x61x8cm - 20 kg
Powiązane kategorie:
Szafy, Szafy przesuwne, Szafy z lustrem, Kontenerki, Meble z lamelami, Stolik kawowy RUBI
Dane techniczne
| Szerokość mebla | 120 cm |
| Wysokość mebla | 215 cm |
| Głębokość mebla | 61 cm |
| Typ drzwi | Przesuwne |
| Ilość drzwi | Dwudrzwiowa |
| Wykończenie | Mat |
| Grubość płyty | 16 mm |
| Lustro | Tak |
| Drążek | Tak w zestawie |
| Półki | Tak w zestawie |
| Szuflady | Nie |
| Szuflady i kontenerki | Dodatkowa opcja |
| Oświetlenie LED | Dodatkowa opcja |
| Cichy domyk | Dodatkowa opcja |
| Wniesienie | Dodatkowa opcja |
